Popularne

TOP 5 gier komputerowych w które warto zagrać

5. Star Wars Jedi: Upadły Zakon – jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, ta gra jest dla ciebie. Twórcy „pozlepiali” ze sobą pomysły takich gier jak Tomb Rider, Uncharted i Dark Souls. Efekt jest fenomenalny i zapiera dech w piersiach, szczególnie że wszystko zostało wpisane w gwiezdnowojenne uniwersum, osadzone między III a IV epizodem.

4. Doom Eternal – sławna na cały świat strzelanina, w której wcielamy się w tak zwanego ‘’Doom Guy-a’’ i stawiamy czoła piekielnym zastępom przeplataną eksploracją fantastycznych lokacji. Jest to idealna pozycja kiedy chcemy z siebie spuścić troche pary po ciężkim dniu w pracy jak i dla tych, którzy lubią wyzwania i dosłownie niszczenie przeciwników.

3. Seria Dark Souls – seria gier która przez dużą ilość osób jest nazywana najcięższą serią gier obecnie na rynku. Seria ta nawet nadała nazwę gier podobnych do niej, mianowicie gry ‘’souls like’’. Gry z tej serii wymagają dużo cierpliwości, ponieważ zginąć tam jest naprawdę łatwo, praktycznie za każdym rogiem czai się na nas przeciwnik który może nas ‘’one-shot’’ czyli zabić nas jednym atakiem. Nie brzmi to zachęcająco, lecz gry te są bardzo satysfakcjonujące, kiedy już się zabije danego bossa lub przejdzie przez mapę i dojdzie do sławnego ogniska czyli coś w rodzaju checkpointu gdzie odzyskujemy zdrowie i nasze mikstury lecznicze się odnawiają. Personalnie, seria Dark Souls jest moją ulubioną serią gier.

2. Seria Grand Theft Auto – seria gier wydawanych przez studio Rockstar Games, znana na całym świecie. Zapewne każdy z was kiedyś usłyszał o tej serii. Najpopularniejszymi częściami z serii jest druga odsłona czyli Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto V.
W GTA:SA mamy rozległą kampanie single-player która już jest ikoną w świecie gier komputerowych, a GTA V mimo że wyszło w 2013 roku, to w serwisie twitch.tv jest ona nadawana na żywo przez ogrom streamerów i jest oglądana przez naprawdę dużą ilość osób.

1. Wiedźmin 3: Dziki Gon – tej pozycji nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Fenomenalna gra wydana przez polskie studia CD Projekt RED, zyskała ona tytul ‘’Game of the year” w 2015r. Przepiękny otwarty świat, ciekawie poprowadzony główny wątek fabularny, ogrom równie ciekawych misji pobocznych, dwa doskonałe DLC (Serce z Kamienia oraz Krew i wino). Przy tej grze bawiłem się cudownie i gdybym mógł, to chciałbym starcić pamięć tylko po to, żeby zagrać w ten tytuł raz jeszcze bez wiedzy jak potoczą się losy bohaterów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *