Popularne

Pomysły na małą kuchnię – zmień kuchnię w zorganizowaną przestrzeń

Małe może być piękne, wykorzystując w pełni każdy cal dzięki stylowym pomysłom oszczędzającym miejsce

Nasze pomysły na małą kuchnię są idealne dla osób, które nie mają dużej i towarzyskiej kuchni.

Nie wszystkie domy są obdarzone ogromnymi otwartymi kuchniami, a jeśli Twoja kuchnia jest mała, jest wiele powodów do pozytywnych emocji. Po pierwsze, łatwo jest mieć wszystko pod ręką, bez konieczności przechodzenia od zlewu przez płytę grzejną do lodówki. Ponadto dostępnych jest wiele sprytnych pomysłów na przechowywanie, które pozwalają wydobyć to, co najlepsze z każdego centymetra. Poszukaj projektanta z udokumentowanym doświadczeniem w tworzeniu dynamicznych i ergonomicznych projektów dla małych przestrzeni.

JAK ZAPLANOWAĆ MAŁĄ KUCHNIĘ?

Kluczowe jest zatrudnienie odpowiedniego projektanta. Najważniejsze, kuchnię należy zaprojektować tak, aby pasowała do przestrzeni, zamiast wybierać asortyment lub styl i próbować dopasować go do siebie.

Dwufunkcyjne elementy i dobre miejsce do przechowywania w środku pozwolą w pełni wykorzystać miejsce w szafkach. Małe podwójne kuchnie często korzystają z jednej strony wysokich szaf połączonych z jednym rzędem szafek stojących. Naprzeciwko, chociaż powinieneś dołożyć wszelkich starań, aby powierzchnia robocza była wolna od bałaganu.

POMYSŁY NA MAŁĄ KUCHNIĘ

Te małe pomysły na kuchnię są przydatne, niezależnie od tego, czy przebudowujesz kompaktową przestrzeń. Czy chcesz urządzić pomieszczenie gospodarcze lub pralnię. Czy po prostu potrzebujesz sprytnych, oszczędzających miejsce pomysłów na większą kuchnię. Zajmują mało miejsca, są też stylowe.

1. ZWRÓĆ UWAGĘ NA LUKĘ

Nazwane na cześć kuchni na statku, kuchnie są zaprojektowane tak, aby były super wydajne, maksymalizując każdą dostępną przestrzeń. Znany z dwóch równoległych liczników, istnieje szereg praktycznych opcji, które pomogą uczynić ten układ funkcjonalnym, od inteligentnych rozwiązań. Przechowywanie jest kluczowe w kuchni kuchennej, ponieważ celem jest oszczędność miejsca. Wybierz wielofunkcyjną szufladę, która oferuje kompaktowe miejsce na naczynia i sztućce.

2. DOBRY POMYSŁ

Przyciągające wzrok szczegóły nie są przeznaczone tylko dla dużych chłopców. Neutralne elementy nie są dla wszystkich, a wielkość Twojej kuchni nie powinna narzucać Ci bezpieczeństwa. Dodatki dekoracyjne dodadzą kolorowych ozdobników i można je łatwo aktualizować, aby nadążać za nowymi trendami. Abażury, żaluzje, dzieła sztuki i miejsce do przechowywania blatów to dobre, niedrogie opcje.

3. PATRZ NA JASNĄ STRONĘ

Jeśli chodzi o kolorystykę, nie musisz grać ostrożnie, nawet jeśli szukasz małych pomysłów na kuchnię. Konwencjonalna mądrość sugeruje jasne i jasne z odblaskowymi powierzchniami, aby zachować przewiewność, ale odwrotnie może działać równie dobrze.

Ciemne i nastrojowe szafki z węgla drzewnego w połączeniu z dramatycznym oświetleniem sprawią, że kuchnia będzie wyglądać elegancko. Dobrze wykorzystane lustra, niezależnie od schematu kolorów, dadzą większą iluzję przestrzeni.

4. UTRZYMUJ JĄ W CZYSTOŚCI

Przechowywanie jest jednym z najważniejszych elementów w małej kuchni. Otwarte półki mogą sprawić, że mała przestrzeń stanie się większa, w przeciwieństwie do solidnych szafek. Jeśli używasz otwartych półek w swojej małej kuchni, pamiętaj, aby zachować najlepiej wyglądające elementy. Elementy które będą przechowywane i eksponowane w tej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *