Popularne

Wspaniałe wystroje łazienek. Wypróbuj teraz !!

Jeśli boisz się wejść do swojej przestarzałej łazienki i marzysz o zmianie, mamy dla Ciebie nową listę pomysłów na dekorację łazienki, które są niedrogie i proste w wykonaniu. Najważniejszym projektem, jaki możesz wykonać w celu przebudowy łazienki, jest modernizacja oświetlenia. Szwedzkie badanie wykazało, że oświetlenie w połączeniu z odpowiednim kolorem wpływa na nastrój. Zmiana oświetlenia może być łatwa i niedroga, a ponadto sprawia, że mała łazienka wygląda na większą i piękniejszą.

Unikalne oprawy oświetleniowe

Wymiana przestarzałych opraw oświetleniowych może odmienić wystrój Twojej łazienki. W sklepach i w Internecie dostępna jest szeroka gama niedrogich opraw oświetleniowych. Pamiętaj, że duże projekty elektryczne najlepiej pozostawić profesjonalistom. Jednak z pewnymi wskazówkami wyłączanie opraw oświetleniowych to łatwy projekt łazienki zrób to sam, który możesz wykonać w jeden dzień.

Nie bój się wypróbować trendów podczas zmiany oświetlenia w pokoju proszkowym. Nowoczesne oświetlenie łazienkowe obejmuje wiszące wisiorki i listwy świetlne, które rozpraszają światło w pomieszczeniu. Dobrze jest wybrać oprawy oświetleniowe LED, ponieważ są one najbardziej energooszczędne i nie dodają dodatkowego ciepła do łazienki.

Płytki prysznicowe

Jeśli Twoja płytka jest nudna, spróbuj pokryć ją usuwalnymi płytkami samoprzylepnymi, takimi jak te pokazane powyżej. Są łatwe w cięciu i montażu i wyglądają jak prawdziwe. Dużą zaletą jest to, że można je zdjąć w dowolnym momencie bez uszkadzania powierzchni za nimi – idealne do aktualizacji wanny w mieszkaniu lub wynajmowanym domu.

Wyposażenie łazienkowe

Oto szybki i łatwy pomysł na dekorację łazienki – wymień wyposażenie łazienki. Nowe szuflady, wieszaki na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy i kran całkowicie odmienią wygląd Twojej wanny. Wymiana armatury łazienkowej może nawet sprawić, że blat znów będzie wyglądał świeżo. Zwłaszcza jeśli masz małą łazienkę „ozdobioną” złotym mosiądzem około 1978 roku.

Wymiana jest tak prosta, jak odkręcenie lub zdjęcie starego okucia i dodanie nowego. Aby projekt był szybki i łatwy, upewnij się, że wymieniasz stary sprzęt na podobnej wielkości rozstaw otworów na śruby, szczególnie w przypadku szuflad z prętami, które wymagają śrub. Wykonasz mniej nowych otworów w szafkach i ścianach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *