Popularne

Nie wiesz co pod choinkę? ZOBACZ TOP 5 prezentów na święta.

Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne na 2020 rok

Jeśli jesteś podobny do mnie, niezwykle trudno jest ci się dowiedzieć, czego chcesz na Boże Narodzenie? Problem polega na tym, że większość z nas kupuje sobie rzeczy, których potrzebujemy. Tak jak ich potrzebujemy, i zapomina o rzeczach, których chcemy, aż będzie za późno. Otrzymujemy skarpetki, przypadkowe produkty do kąpieli i karty podarunkowe do sklepów, których nigdy nie odwiedzamy.

Nie w tym roku. W tym roku zrobiłem wysoko , aby wyselekcjonować listę najlepszych pomysłów na prezenty świąteczne dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy masz rodzinę, która lubi dzielić koszt jednego dużego prezentu. Czy też cieszysz się specjalnym trunkiem bożonarodzeniowym pić w ciągu dnia.

1. Skórzana torebka

Jeśli jest jakaś pora roku, w której możesz prosić o designerską torebkę, to Boże Narodzenie. Torba na ramię ma wypisaną „listę życzeń”. Jest miękko uszyta z plecionej skóry. Pasek można nosić na krótko lub długo.

2. Customowa lampa

Wyjątkowo wyglądające lampy świetnie się sprawdzą na prezent dla bliskiej Ci osoby.

3. Czytnik e-book Kindle Oasis

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do milionów książek, artykułów i audiobooków dzięki Oasis – który jest technicznie najlepszym Kindle na rynku. Jest niewiarygodnie lekki, z podtynkowym wyświetlaczem Paperwhite o rozdzielczości 300 ppi, przyciskami page-tun i ciepłobiałym światłem, które możesz dostosować do swojego stylu czytania. Jest również wodoodporny (IPX8), więc nie musisz się martwić, że wpadniesz do wanny.

4. Smart Watch

Najlepsze smartwatche mają jedną wspólną cechę: potrafią wykonywać wiele sztuczek, takich jak wyszukiwanie w Internecie za pomocą głosu. Śledzenie lokalizacji za pomocą GPS, a nawet monitorowanie tętna, aby chronić ogólny stan zdrowia.

Prawdopodobnie będą działać najlepiej, gdy zostaną sparowane z jednym z najlepszych smartfonów na rynku. Niektóre modele działają nawet bez telefonu.

5. Woda perfumowana

Perfumy Marc Jacobs Daisy zachwycają nosy od 2007 roku, a w tym czasie do oryginału dołączyło mnóstwo flanków, z których wszystkie zostały opracowane z podstawami mocno osadzonymi na oryginalnym zapachu. Świetnie się sprawdzą jako prezent pod choinkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *